Mehdi Mehdiyev Havran Fatih Belediye Spor’da

Daha önce Azerbeycan’da Karadağ Futbol Kulübünde futbol oynayan, Azerbeycan Ümit Milli Takımında da top koşturan Azerbeycanlı Futbolcu Mehdi Mehdiyev, Havran Belediyesi Başkanlık Makamında Belediye Başkanımız Sayın Emin Ersoy, Havran Fatih Belediye Spor Kulüp Başkanımız Sayın Kadir Gezer, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Murat Karaman ve Serhan Yıldız’ın hazır bulunduğu imza töreni gerçekleştirildi.

 

İmza töreninde konuşan Belediye Başkanımız Sayın Emin Ersoy, ” Mehdi’ye güveniyoruz, mehdi genç ve hedefleri olan bir futbolcu. Kendi hedefleri ne kadar çok önemli ve büyükse bizimde takımımızın hedefleri önemli ve büyük. Ben kendisinin takımımıza önemli katkılar sağlayacağına inanıyorum. Takımımız ve Mehdi adına hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. ” dedi.

 

Kulüp Başkanımız Sayın Kadir Gezer ise, ” Belediye Başkanımız Sayın Emin Ersoy Gerekenleri söyledi. Mehdi Mehdiyev bize hem katkı sağlayacak hemde kendi karıyeri için Havran Fatih Belediye Spor onun için basamak olacaktır. Transferlerimiz devam ediyor. Yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Yakın zamanda yeni transferlerimizi de açıklayacağız.” dedi.

 

Kendisini 1 Yıllığına Kırmızı Mavili renklere bağlayan sözleşmeyi imzalayan Mehdi Mehdiyev verdiği röportajda, “Kendimi uzun yıllar Havran’da yaşamış gibi hissediyorum, Havranlı büyüklerimle, kardeşlerimle hep beraber birlikte inanarak takımımızı bir üst lige taşımayı hedefliyoruz. Kendimi hazır hissediyorum. Sağ açık mevkiinde oynuyorum. Atacağım gollerle ve yapacağım asistlerle taraftarımızın beğenisini toplamak istiyorum.” dedi.