Yargıtay Onursal Birinci Başkanı Sayın İsmail Rüştü CİRİT, Belediye Başkanımız Emin Ersoy’u Başkanlık Makamında ziyarette bulundular.

Bugün ziyaretimize gelen Yargıtay Onursal Birinci Başkanı Sayın İsmail Rüştü CİRİT, Belediye Başkanımız Emin Ersoy’u Başkanlık Makamında ziyarette bulundular.
Ziyarette Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Körfez Koordinatörü Kazım Arslan, Belediye Başkan Yardımcılarımız ve Belediye Meclis üyeleri katılımda bulundu. Daha sonra Kocaseyit Mahallemize gidilerek Kocaseyit Anıt Mezarı ve Kocaseyit Müzesi gezildi. Hatıra defterine duygularını paylaştıktan sonra İnönü mahallemizde, Mahalle Muhtarımız ve mahalle sakinleri ile beraber sohbet edilerek çay ikramında bulunduktan sonra ilçemizden ayrıldı. Onursal Başkanımız bugüne kadar ilçemize verdiği desteklerinden ve ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.

Yargıtay Onursal Birinci Başkanı Sayın İsmail Rüştü CİRİT Yargıtay Onursal Birinci Başkanı Sayın İsmail Rüştü CİRİT Yargıtay Onursal Birinci Başkanı Sayın İsmail Rüştü CİRİT, Belediye Başkanımız Emin Ersoy’u Başkanlık Makamında ziyarette bulundular. 1 Yargıtay Onursal Birinci Başkanı Sayın İsmail Rüştü CİRİT, Belediye Başkanımız Emin Ersoy’u Başkanlık Makamında ziyarette bulundular. 2 Yargıtay Onursal Birinci Başkanı Sayın İsmail Rüştü CİRİT, Belediye Başkanımız Emin Ersoy’u Başkanlık Makamında ziyarette bulundular. 3 Yargıtay Onursal Birinci Başkanı Sayın İsmail Rüştü CİRİT, Belediye Başkanımız Emin Ersoy’u Başkanlık Makamında ziyarette bulundular. 4