Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu Havran’da

Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu Havran’da

Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Balıkesir Ak Parti Milletvekillerimiz, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanımız, Balıkesir Ak Parti İl Başkanımız ile birlikte ilçemize ziyarette bulundular.

Ziyaretlerinde ilçemize yapılacak olan projelerimiz ilgili Belediye Başkanımız Sayın Emin Ersoy, Sayın Bakanımıza brifing verdi.
İlçemize Spor Kompleksi, halı sahalar, yüzme havuzu gibi bir çok etkinlik alanının yapılması ve Kredi Yurtlar Kurumunun tekrar açılması ile ilgili dosyalarımızı yerinde inceledi ve tüm projelerimizin hayata geçmesi için gerekli talimatları verdi.

Daha sonra Ak Parti İlçe Teşkilatınıda ziyaret eden Bakanımız, vatandaşlarımız ile sohbet etme imkanı buldu. Yeni belediye binamızıda ziyaret edip hayırlı olması temennisinde bulundu.

Sayın Bakanımızın ilçemize yapmış olduğu ziyaretlerinden ve desteklerinden dolayı sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu Havran'da 1 Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu Havran'da 2 Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu Havran'da 3